בשלב זה אני אדריך אותך צעד אחד צעד בליווי תמונות מסך רלווטיות בכל השלבים ברכישת חבילת אחסון בחברת IPage, רישום דומיין בינלאומי בחינם והתקנת הבלוג החדש שלך!

רכישת חבילת אחסון ורישום דומיין בחינם

בשביל להתחיל בתהליך, לחץ כאן בשביל להכנס לאתר IPage (הקישור יפתח בחלון חדש). הקישור הזה מקנה לך הנחה של 83% על המחיר הרגיל עבור חבילת אחסון לבלוג ודומיין בינלאומי עם מגוון סיומות כמו COM,NET,INFO או ORG בחינם.

עמוד הבית של IPage

לאחר מכן, לחץ על הכפתור הכתום – Sign Up Now, אשר יתחיל את תהליך הרישום ב – IPage.

ipage-sign-up-now

בשלב הראשון, תתבקש להכניס את שם הדומיין שאתה מעוניין לרשום בחינם דרך IPage. הדומיין צריך להיות בסיומת בינלאומית כמו COM, NET, INFO, ORG, US, CLUB, SPACE, WEBSITE, NAME וכדומה. הקלד את הדומיין שאתה רוצה לרשום בתיבת החיפוש ולחץ על Check Availability.

בחירת דומיין ב- IPage

אם הדומיין פנוי לרישום אתה תועבר לשלב הבא, אם לא, תאלץ לחפש דומיין אחר לבלוג שלך. אם הדומיין שאתה רוצה לא פנוי לרישום בסיומת כלשהי, המערכת של IPage תנסה לאתר לך סיומות אחרות אשר ניתן להשתמש בהן.

לאחר בחירת הדומיין, תועבר לשלב השני שבו תצטרך להכניס פרטים ליצירת קשר, פרטי תשלום, לקבוע את משך הזמן לחבילת האחסון ולבחור תוספות שונות לחבילת האחסון שלך.

מבחינת פרטים אישיים, תצטרך להזין פרטים כמו שם פרטי, שם משפחה, כתובת דואר אלקטרוני, מספר טלפון, רחוב, עיר, מדינה ומיקוד.

פרטי יצירת קשר ב - IPage

מבחינת פרטי תשלום, ניתן לשלם על חבילת האחסון ב – Ipage באמצעות כרטיס אשראי או באמצעות PayPal. במידה ותבחר להשתמש ב – PayPal אתה תועבר בסוף השלב לעמוד האימות ב – PayPal בו תצטרך להכניס את שם המשתמש והסיסמא שלך.

בהמשך, תוכל לבחור אם אתה רוצה לקנות את חבילת האחסון לשנה בעלות של 23.88$, לשנתיים בעלות של 47.76$ או לשלוש שנים בעלות של 71.64$ – אישית, אני מעדיף לרכוש את חבילות האחסון שלי בהתחייבות שנתית אך כמובן שזה נתון לשיקולך.

כמו כן, תוכל לבחור את אתה רוצה להסתיר את פרטי הדומיין (Domain Privacy) בעלות של 9.99$ לשנה – אני ממליץ להסיר את ה – V שם ולא לשלם על הנושא, אלא אם כן יש לך משהו להסתיר ואתה לא רוצה שיוכלו לדעת מי אתה 🙂

פרטי תשלום ב- IPage

מבחינת תוספות ושדרוגים לחבילת האחסון, בדומה לחברות אחסון אתרים אחרות גם חברת IPage מנסה להוסיף לך עוד אלמנטים אשר משדרגים ומנפחים את העלות הבסיסית של החבילה. אם אתה לא מתכוון להקים חנות וירטואלית ברשת, רוב השדרוגים לא רלוונטים מבחינתך ולכן אני ממליץ להסיר את ה – V בשדרוגים אלה.

שדרוגים ב - IPage

לאחר מכן, תוכל לראות את העלות הסופית, אם בחרת חיוב שנתי העלות היא $23.88 לשנה עבור חבילת האחסון והדומיין. בשלב זה, לחץ על הכפתור הכתום Check Out.

סיכום הזמנה ב - IPage

לאחר הלחיצה הסתיים תהליך הרכישה ותקבל לדואר האלקטרוני שלך את כל הפרטים הרלוונטים לחבילת האחסון כמו שם משתמש, סיסמא וקישור לפאנל הניהול האישי שלך.

התקנת בלוג וורדפרס (WordPress) ב – IPage

בשלב זה, אם תרצה שאני אתקין עבורך את הבלוג, לחץ כאן ומלא את פרטי החשבון שלך (שם משתמש, סיסמא, דומיין וכדומה) – לאחר שאסיים לעשות זאת, אשלח לך את פרטי הגישה לפאנל הניהול של הבלוג החדש שלך !

חשוב לציין שאני ממליץ להתנסות עם תהליך ההתקנה לבד (זה תהליך קצר שלוקח פחות מ -5 דקות), בשביל שתוכל לעשות זאת גם בעתיד בלי עזרה או טובות שלי או של אחרים 🙂

בשביל להתחיל בתהליך ההתקנה, הכנס לפאנל הניהול של IPage באמצעות כניסה לאתר ולחיצה על Log In בחלק העליון של עמוד הבית בצד ימין. לאחר מכן, תצטרך להכניס את שם המשתמש והסיסמא שלך.

כניסת לקוחות ב- IPage

בשלב זה, הגעת לפאנל הניהול המתקדם של IPage אשר באמצעותו תוכל לנהל את חשבון האחסון שלך. אחד הדברים העיקריים שתוכל לעשות באמצעות פאנל הניהול הוא להתקין את מערכת וורדפרס ( WordPress) בלחיצה אחת.

בשביל לעשות זאת, לחץ על InstallCentral שמופיע בקטגוריה Scripting and Add-Ons, תחת איזור זה ניתן להתקין יותר מ – 50 סקריפטים בקוד פתוח כמו וורדפרס, גומלה, דרופל ועוד שלל סקריפטים אחרים.

מנהל ההתקנות ב- IPage

בשלב זה, לחץ על הקטגוריה Blogs ובחר במערכת וורדפרס (WordPress) – הקישור של WordPress מופיע כתת קטגוריה באיזור ה – Blogs. בשלב זה, גלול את העמוד המוצג עד הסוף ולחץ על הקישור Begin Installation.

בשלב זה נעבור לעמוד ההתקנה של וורדפרס אשר דורש מאיתנו להגדיר את ההגדרות הראשוניות במערכת כמו כותרת הבלוג / האתר, שם משתמש לניהול הבלוג, סיסמא לניהול הבלוג, כתובת דואר אלקטרוני ונתיב להתקנת הבלוג (למשל, התקנת הבלוג בדומיין הראשי או בתיקייה כלשהי).

כמו כן, ניתן לשייך מסד נתונים לבלוג החדש, אם זה הבלוג הראשון שלך, המערכת תיצור את מסד הנתונים עבורך בצורה אוטומטית לבד.

תהליך התקנת וורדפרס ב - IPage

בסיום ההגדרות הראשוניות לחץ על Install Now ומערכת הבלוגים של WordPress תותקן על גבי חשבון האחסון שלך – זהו סיימת את התהליך לבדך 🙂 .

מה השלב הבא?

לסיכום, בשלב זה בחרנו את הדומיין לבלוג, רכשנו חבילת האחסון ב – IPage והתקנו את מערכת וורדפרס (WordPress) בהצלחה על גבי חבילת האחסון שלך.

אם נתקעת, לא הסדרת או שאתה רוצה שאני אתקין את הבלוג עבורך, לחץ כאן ומלא את פרטי החשבון שלך (שם משתמש, סיסמא, דומיין וכדומה) – לאחר שאסיים לעשות זאת, אשלח לך את פרטי הגישה לפאנל הניהול של הבלוג החדש שלך !

בשלב הבא, נלמד איך משתמשים במערכת וורדפרס (WordPress), כיצד להתחבר בפעם הראשונה לפאנל הניהול של הבלוג, כיצד לשנות את כותרת הבלוג ולהוסיף פוסטים או עמודים חדשים לבלוג שלך.